Powiew wiatru, zwiastun turniejów… Haru Ichiban

Autor:

Kategoria:

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią turnieje gry Haru Ichiban. Jeśli pachnie Wam to kwiatami – gratulujemy dobrego węchu! I oczywiście zachęcamy do gry.

„Haru Ichiban” autorstwa B. Cathali to propozycja dla duetów. 2-osobowa gra logiczna z elementami taktyki pozwala wcielić się w role ogrodników, dbających o nenufary w dalekiej Japonii. Pierwszy wiosenny wiatr (Haru Ichiban) jest sprzymierzeńcem graczy i pomaga im tworzyć harmonijne kwiatowe wzory.

Kto ma ochotę stać się najlepszym pomocnikiem cesarza, może wziąć udział – bądź zorganizować – Wiosenne Turnieje Gry „Haru Ichiban”. Wiadomo już, że pierwsze rozgrywki odbędą się między innymi w Łodzi, Krakowie i Sztumie.

W maju do projektu zaproszone zostaną stacjonarne sklepy z grami planszowymi. Jeśli chcesz, aby w Twojej okolicy wiosną zakwitły nenufary, napisz maila na adres: info@hobbity.eu Temat wiadomości: Wiosenny turniej Haru Ichiban.

Źródło: informacja prasowa od Wydawcy

Agata Borowska
Agata Borowska
Jeśli nie gra w planszówki, prawdopodobnie spędza czas na rowerze. Na równi z jeżdżeniem po mieście na ostrym kole uwielbia indoor cycling – od kilku lat spełnia się jako instruktor. Pozostały wolny czas poświęca na Radio Uniwersytet i prowadzenie bloga.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także