Wydawnictwo Bard pogrywa w kulki

Autor:

Kategoria:

No ładne rzeczy! Jak informuje wydawnictwo Bard Centrum Gier, pogrywa ono sobie w kulki. Jakby tego było mało, to pracownicy robią to w biurze i podobno jeszcze przy tym dobrze się bawią. Żeby nie być gołosłowny, to proszę bardzo, co piszą:

My jesteśmy pod wrażeniem co kilka fiolek i kolorowych kulek robi z ludźmi w biurze…

Całe szczęści nie pogrywają w kulki z graczami, a dla graczy. Eeee…a liczyłem na jakiś mały skandal 😛 No dobrze, ale co tak bawi pracowników wydawnictwa? Dr Eureka, czyli nowe pudło zapowiedziane przez wydawnictwo na kwiecień tego roku.

DR Eureka 3D / fot. Bard.pl
DR Eureka 3D / fot. Bard.pl

Dr. Eureka jest to tytuł zręcznościowo – logiczny dla 2 do 4 graczy. Każdy z graczy za pomocą fiolek musi tworzyć odpowiednie formuły z kolorowych cząsteczek – oczywiście szybciej od innych.

Do tego należy dorzucić, że według serwisu Board Game Geek czas gry to ok. 5-10 minut. Przy stole mogą zasiąść już dzieciaki w wieku 6 lat. W środku pudła znajdziemy zaś 12 menzurek, 24 kuleczki i kilkadziesiąt kart. Szykuje się nam imprezowa gra rodzinna, a czy zabawa w kulki, czyli domowych alchemików będzie bawić, przekonamy się  już wkrótce.

Źrodło: Wydawnictwo Bard

Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także