„Niezbędnik bohatera” dla fanów Boss Monstera

Autor:

Kategoria:

Już w czerwcu, na imprezie Pixel Heaven (3-5.06.2016 w Warszawie), swoją premierę będzie miał „Niezbędnik bohatera”, czyli dodatek do gry „Boss Monster”. Gotowi na nowości?

Jak zapowiada Fabryka Kart Trefl z Krakowa, rozszerzenie „Niezbędnik bohatera” wprowadza do gry karcianej „Boss Monster” dodatki w postaci karty przedmiotów, które zmieniają bohaterów w prawdziwe maszyny do expienia. Gracze będą mogli, oczywiście za pośrednictwem swoich potworów, pokonać uzbrojonych po zęby śmiałków, a potem ograbić ich z przedmiotów i zdobyć nowe zdolności. W rozszerzeniu znajdziemy 20 kart przedmiotów, 4 kart wypaśnych komnat oraz 2 karty czarów.

Co ważne, „Niezbędnik bohatera” nie może być używany samodzielnie – pogramy w niego tylko w zestawie z grą „Boss Monster”. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji wojować w świecie pikseli, nieśmiało polecamy zapoznanie się z tytułem. 🙂

 Źródło: Fabryka Kart Trefl Kraków

Agata Borowska
Agata Borowska
Jeśli nie gra w planszówki, prawdopodobnie spędza czas na rowerze. Na równi z jeżdżeniem po mieście na ostrym kole uwielbia indoor cycling – od kilku lat spełnia się jako instruktor. Pozostały wolny czas poświęca na Radio Uniwersytet i prowadzenie bloga.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także