W piątek 13-go gramy w Suszu

Autor:

Kategoria:

Najbliższy miesiąc maj będzie obfitował w planszówkowe wydarzenia. Na mapie miłośników planszówek pojawiają się nowe lokalizacje. W gąszczu wyborów my zapraszamy do Susza, małej miejscowości na pograniczu województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego.  

Dokładnie w piątek 13.05.2016 r. o godz. 14.00 w suskim ośrodku kultury CSIR zadebiutuje Suskie Granie Festiwal Gier Planszowych.

Imprezę otworzą turnieje w szachy i warcaby. Od godz. 16.00 ruszy wypożyczalnia gier planszowych oraz turnieje w nowoczesne gry planszowe. Na 18.00 zaplanowano eliminacje do Mistrzostw Polski w grę „Królestwo w budowie”, co nas bardzo cieszy, bo jesteśmy patronem medialnym tych mistrzostw.

Całość będzie napędzać pozytywna energia organizatorki z Suskiej Kreatywnej Akademii Młodego Artysty.

Z uwagi na to, że my dopingujemy wszystkim pozytywnie zakręconym na tle planszówek, dlatego z przyjemnością objęliśmy patronatem medialnym Suskie Granie i trzymamy kciuki za powodzenie imprezy.

suskie granie plakat
Suskie Granie / fot. SKAMA
Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także