Zbuduj swój dom! Premiera „Domku” już 20 maja

Autor:

Kategoria:

Wiosna jest już z nami, lato całkiem niedługo, a wszyscy wiedzą, że to najlepsza pora, żeby sobie wybudować nowy dom czy wyremontować mieszkanie. Dla wszystkich tych, dla których realizacja marzeń o własnym M jest pieśnią przyszłości oraz dla tych, którzy chcieliby spędzić długie wiosenno-letnie wieczory w rodzinnym, międzypokoleniowym gronie, wydawnictwo Rebel przygotowało Domek.

Gra Domek polega na zaprojektowaniu i wykończeniu swojego wymarzonego, „charakternego” domu w czasie 12 rund. Punktowane są pomysł, jakość dachu, funkcjonalność, wykończenie całości. Nic tylko kupować sprzęty, planować ich rozmieszczenie i sięgać po pomoc fachowców. Wszystko to w kolorowej i precyzyjnej oprawie (około 100 unikalnych grafik).

Biorąc pod uwagę popularność komputerowych wersji gier z cyklu „urządź swój dom” dla dzieci i dorosłych, „Domek” wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Czy tak jest w rzeczywistości, przekonamy się już 20 maja.

 Źródło: Wydawnictwo Rebel

Anna "Firebird" Ciechanowska
Anna "Firebird" Ciechanowska
Kulturoznawczyni. Feministka. Cyklistka. Wegetarianka. Uwielbia strzygi, wampiry, wodniki i inne demony. Aha, i koty. Koty też uwielbia. Sama stopniowo próbuje upodobnić się do zombie (jak twierdzą złośliwcy), a przynajmniej do bohatera „Illustrated Man” Bradbury’ego (też złośliwcy). Nadużywa ironii, sarkazmu i czarnego humoru, a w kolejce po talenty dyplomatyczne była zbyt uprzejma i zabrakło. Jak nie gra, to pewnie coś ogląda, czyta albo słucha muzyki. Z niewiadomych powodów zwykle jest to dość krwiste, a jeśli chodzi o ostatnie – głośne.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także