Zegar wynalazcy tyka… Steam Works ostatnie godziny kampanii

Autor:

Kategoria:

Jeszcze dziś do godziny północy można wesprzeć kampanie wydawnictwa Baldar mająca na celu wydanie gry Steam Works.

XIX wieczny Londyn, para, silniki, koła zębate, turbiny… wszystko to czeka na graczy, którzy zechcą wcielić się w wynalazców walczących tytuł oficjalnego wynalazcy królowej Anglii w grze Steam Works. Gra  Alexa Churchilla to połączenie dwóch, pozornie odległych „światów”: przesiąkniętego klimatem steampunka oraz euro-planszówki opartej na mechanice worker placement. I co ciekawe, mariaż ich obu, zyskał uznanie wśród recenzentów i graczy, którzy mieli styczność z zagranicznym wydaniem Steam Works.

Kampania do wspieram to potrwa do końca dnia (18 kwietnia) i daje możliwość nabycia Steam Works w promocyjnej cenie. Jest to druga, po grze Simurgh, udana kampania wydawnictwa Baldar na platformie wspieram.to. Kolejną grą ufundowaną w ramach wsparcia społecznościowego jest La Cosa Nostra, której kampania potrwa do 12 maja. O pozostałych planachgdańskiego wydawnictwa, posłuchać możecie w naszej relacji z Pyrkonu.

Źródło: wspiera.to

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także