We Wrocławiu też pograją… Gratislavia!

Autor:

Kategoria:

Wszystkich naszych Czytelników, a szczególnie tych mieszkających w województwie dolnośląskim, zapraszamy na Wrocławski Festiwal Gier Planszowych Gratislavia. Na jakie atrakcje możecie liczyć?

Podczas czternastej już edycji Festiwalu Gratislavia, który tym razem odbędzie się w dniach 7-8 maja (akurat, kiedy wypoczniecie po majówce…), jak zwykle będzie można zapoznać się z nowymi tytułami. Zadbają o to wydawcy, którzy w tych dniach we Wrocławiu będą prezentować swoje nowości. Nie oznacza to jednak, że nie spróbujecie nieco starszych, bardzo lubianych tytułów: będzie na Was czekać bogata festiwalowa biblioteka gier. Nie zabraknie konkursów i turniejów; wygląda więc na to, że znajdziemy tam wszystko, czego potrzeba każdemu planszomaniakowi podczas takich wyjątkowych dni.

Gdzie? Kiedy?

7-8 maja 2016r.
Strefa Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej budynek C-18
ul. Hoene-Wrońskiego 10, Wrocław
W sobotę 7 maja: 10-20, w niedzielę: 10-18.
Wstęp wolny!

Agata Borowska
Agata Borowska
Jeśli nie gra w planszówki, prawdopodobnie spędza czas na rowerze. Na równi z jeżdżeniem po mieście na ostrym kole uwielbia indoor cycling – od kilku lat spełnia się jako instruktor. Pozostały wolny czas poświęca na Radio Uniwersytet i prowadzenie bloga.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także