Rozstrzygamy konkurs i ruszamy na GRAMY!

Autor:

Kategoria:

Już jutro rozpoczyna się wiosenna edycja festiwalu GRAMY. Mówi się o niej, że to ta mniejsza, jednak z GRAMY jest jak z planszówkami. Zarówno w dużym jak i małym pudle można znaleźć masę pozytywnych emocji. My wiemy, że nie zabraknie ich w najbliższy weekend. 

Ale zanim o samym festiwalu, czas poinformować o rozstrzygnięciu konkursu. W ubiegłym tygodniu zachęcaliśmy Was do dzielenia się swoim domowym TOP 3. Wystarczyło przesłać zdjęcie swojej „topki” i udostępnić post na Facebooku, by móc wygrać podwójną wejściówkę na GRAMY. Wyniki zostały ogłoszone podczas naszej audycji nadawanej w środę, ale dla tych, którzy nie mogli słuchać publikujemy je także i tutaj. Szczęście uśmiechnęło się do pani Magdaleny Czaus. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy i zachęcamy do zaglądania na naszą stronę gdyż niebawem powinien pojawić się kolejny konkurs….

TOP 3 - Magdalena Czaus
TOP 3 – Magdalena Czaus

Wróćmy zatem do samego festiwalu. W „żołnierskim” skrócie przypominamy dlaczego warto udać się w sobotę i niedzielę do Gdyni:

  • ponad 1000 gier w wypożyczalni;
  • ponad 30 wolontariuszy („żółtych koszulek”), którzy pomogą w opanowaniu zasad wielu z tych gier;
  • 10 turniejów, w tym eliminacje do Mistrzostw Polski w Królestwo w Budowie;
  • konkurs „Obiegówka”;
  • 2 dni pozytywnych emocji…

Wśród uczestników GRAMY spotkać będzie można naszych redaktorów, Agatę i Matusza, którzy przemierzając halę z mikrofonem, przygotowywać będą dla Was relację, którą będzie można posłuchać podczas naszej audycji Przystanek Planszówka (na żywo w środę oraz kilka dni później w formie podcastu).

Więcej informacji o festiwalu znaleźć można na stronie: www.festiwalgramy.com

Zatem kto może – kierunek nad morze! W Gdyni GRAMY!

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także