Eliminacje do Mistrzostw Polski Carcassonne 2016 – START!

0
Mistrzostwa Polski Carcassonne / fot. Wydawnictwo Bard

Carcassonne to nie jest zwykła gra planszowa. Carcassonne to już klasyka. Ta prawdopodobnie najpopularniejsza gra kafelkowa na świecie doczekała się większej liczby dodatków, niż Talisman: Magia i Miecz (dwadzieścia dwa dodatki, jeśli dobrze wyszukałam). Miliony właścicieli gry nie może się mylić – Carcassonne sprzedano w ponad 10 milionach egzemplarzy!

Dokładnie 15 lat temu Carcassonne została nagrodzona w Niemczech najbardziej prestiżowym tytułem gry roku Spiel des Jahres oraz również w 2001 roku Deutscher Spiele Preis w Essen.

24 kwietnia już po raz szósty ruszyły eliminacje do Mistrzostw Polski Carcassonne 2016. Pierwsze odbyły się w Rzeszowie podczas piątek edycji Games Days Rzeszów, jednak Wydawnictwo Bard informuje, że wziąć w nich udział można będzie aż do 21 sierpnia w różnych miastach Polski. Gdzie i kiedy dokładnie? Te informacje będą pojawiały się na bieżąco na stronie wydawnictwa Bard a także na profilu na Facebooku.

Carcassonne gwarantuje mile spędzony czas i świetną zabawę – wiadomo. A dzięki eliminacjom można też powalczyć o wspaniałe nagrody! Osoby, które zajmą trzy pierwsze miejsca w eliminacjach, otrzymują prawo do wzięcia udziału w Finale VI Mistrzostw Polski Carcassonne oraz nagrody w postaci gier Wydawnictwa Bard.

VI MISTRZOSTWA POLSKI CARCASSONNE 2016 – REGULAMIN

Zainteresowanych eliminacjami do Mistrzostw Polski Carcassonne 2016 zachęcamy do odwiedzenia strony Wydawnictwa Bard.

Źródło: Wydawnictwo Bard