Portal odpicował ci brykę!

Autor:

Kategoria:

Latem tego roku na stołach graczy mają pojawić się nowe wózki, bryki w stylu „kabrio” za których sterami zasiądą dwuosobowe teamy. Jeszcze przed rozpoczęciem wyścigu Wydawnictwo Portal rozpoczęło akcję „odpicuj mi brykę”.

Minęły już czasy, gdy planszówka mogła składać się z mizernych ilustracji i słabych jakościowo komponentów. Nastał czas dobrobytu, klęski urodzaju, rozpieszczania graczy… I Wydawnictwo Portal dobrze o tym wie. Dlatego w przypadku ich nowej produkcji, Szalonych Wózków (Crazy Karts), nie zapomnieli odpicować nam bryk! Gliwicki wydawca w ubiegłym tygodniu zamieścił na swojej stronie wizualizacje komponentów. Trzeba przyznać, że wózki prezentują się kapitalnie. Zresztą sami oceńcie:

Szalone wózki to gra w której 2-4 dwuosobowe drużyny rywalizują ze sobą w Wielkim Wyścigu Wózków. Każdy wózek ma dwóch kierowców, który odpowiada za inne działania wózka. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że nie mogą oni z sobą uzgadniać dalszych ruchów! Autorem gry jest Charles-Amir Perret.

Osoby chcące zapoznać się z mechniką gry, mogą pobrać instrukcję Szalonych wózków ze strony wydawcy.

Źródło: Wydawnictwo Portal

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także