Dragonus oswaja z planszówkami. Start 25 czerwca

Autor:

Kategoria:

Jedną z największych barier z jakimi spotykamy się wciągając ludzi do świata planszówek, jest ich strach przed samymi grami. Strach przed koniecznością poznania reguł, oswojenia się z grą. Już niedługo, mieszkańcy Krakowa będą mieli możliwość uczestnictwa w cyklicznych wydarzeniach podczas których dzięki Dragonusowi zadanie to będzie zdecydowanie łatwiejsze…

Jednym z soundtracków, które uwielbiam słuchać jest ten z bajki „Jak wytresować smoka„.  Niesamowicie inspirująca dawka muzyki filmowej a do tego sympatyczna bajka. Znalazł się w niej śmiałek, który dokonał odstępstwa. Wytresował smoka – synonim zła, rozpoczynając tym samym niesamowitą przygodę nie tylko dla siebie, lecz także dla całej społeczności jego wioski. Czy nie przypomina to Wam początków przygody z planszówkami?

Dragonus_banner

Gdy usłyszałem, że pewien smoczy sklep, Dragonus, rozpoczyna cykl prezentacji i turniejów od razu przyklasnąłem pomysłowi. Skoro wytresowali smoka, który wziął pod swoje skrzydła planszówki, to na pewno będą potrafili oswoić z grami także inne osoby. Jest zapowiedź pierwszego wydarzenia, jest program, są nagrody. Zatem kto może – niech planuje wizytę w sklepie Dragonus 25 czerwca.

Pierwszą „oswajaną” grą będzie 51 Stan. Klimat postapokalipsy, świat po buncie Molocha… Będzie prezentacja gry (od 11:00), potem turniej, na który można zapisywać się do 23 czerwca. A jak turniej to i nagrody: gra Konwój, upominki od Portalu i kupony rabatowe od Dragonusa.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia na Facebooku.

Przystanek Planszówka poleca!

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także