Niedzielne rodzinne granie w Bydgoszczy z Kamienicą 12

Autor:

Kategoria:

Kamienica 12, to nie tylko kolejny budynek przy ul. Poznańskiej w Bydgoszczy. Kamienica 12 to przestrzeń twórczych inicjatyw, przestrzeń ludzi i realizacji ich pomysłów i idei. To także przestrzeń, która ma za zadanie integrować. Już w najbliższą niedzielę nadarzy się idealna okazja do integracji w ramach Rodzinnej Niedzieli, na którą zapraszamy wraz z Fundacją Kamienica 12…. bo nie zabraknie tam planszówek.

Rodzinna Niedziela to projekt realizowany w ramach projektu Akademia Bydgoskiego Rzemiosła- artystyczne spotkania z rzemiosłem, handmad’em i design’em na szlaku TeH2O. I choć nazwa to długa i zawiła, to niedzielne spotkanie będzie doskonałą okazją na relaks. Będą gry i zabawy dla dzieci, planszówki, grillowanie, kolorowanie i pokaz browarniczy. Będzie RodzINNE Podwórko. Wszystko w murach kamienicy położonej w centrum Bydgoszczy.

Rodzinna niedziela / fot. Kamienica 12
Rodzinna niedziela / fot. Kamienica 12

Planszówki wypełnią przestrzeń Kamienicy 12 dzięki Centrum Gier Pegaz, które zapewni gry rodzinne, zorganizuje turniej w Speed Cups, a wolontariusze Pegaza i Przystanku Planszówka pomogą nowym osobom zanurzyć się w świat nowoczesnych gier bez prądu.

Zapraszamy, już w najbliższą niedzielę od godziny 12. Więcej informacji o projekcie znaleźć można na stronie wydarzenia.

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także