Widziałem Bobra cień…. wesprzyj Dolinę Kupców 2

Autor:

Kategoria:

Kampania mająca na celu ufundowanie wydania gry Dolina Kupców 2: Era Mistrzów Kupieckich przekroczyła już półmetek. Pierwszy i drugi cel osiągnięty. Czekają następne. Czy zostaną osiągnięte? To już zależy od Was!

Pierwszym cel udało się osiągnąć błyskawicznie. Wystarczyły 3 dni, by ufundować wydanie gry. Drugi cel, czyli poręczne plansze mini-rynku, także już osiągnięty. Pojawili się pierwsi mecenasi gry: Centrum Gier Pegaz oraz sklep 3xk.pl. Przed nami dodatkowe karty rupieci, plakat i dodatkowa talia, na którą czeka niejeden miłośnik Doliny Kupców.

Dolina Kupców 2 / fot. FullCap Games
Dolina Kupców 2 / fot. FullCap Games

No właśnie… widziałem Bobra cień! A ten zdradził nam kilka ważnych informacji na temat samej talii. Czym charakteryzować się będą te futrzaki? Przede wszystkim to talia dla tych, którzy mieli już styczność z Doliną Kupców, gdyż wymaga starannego planowania. Wszystkie karty trików Bobrów zostają wyłożone przed nami, do czasu spełnienia konkretnych warunków. Zatem to idealna zwierzęca frakcja dla tych, którzy cenią sobie budowanie strategii.

Warto także wiedzieć, że w przypadku ufundowania tej talii na wspieram.to, poza kampanią będzie ona dostępna w bardzo limitowanym nakładzie. Dlatego jeżeli chcecie mieć pewność, że trafią one do waszej kolekcji – nie czekajcie. Wesprzyjcie projekt. Czy to jako indywidualny gracz, czy jako mecenas zapewniając sobie wyjątkową ofertę dla tych, którzy zdecydują się kupić grę po kampanii.

Zostało jeszcze 12 dni… Bobry czekają na Ciebie!

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także