Będą Bobry! I ważna informacja od wspieram.to

Autor:

Kategoria:

Oj pełen stresu to weekend dla Fullcap Games. Dziś miała zakończyć się kampania mająca na celu wydanie gry Dolina Kupców 2. Do osiągnięcia kolejnego celu brakowało naprawdę niewiele, a na wspieram.to pojawiły się problemy techniczne…

Zgodnie z prawem Murphiego, jak coś ma się popsuć w „internetach” to się popsuje w najmniej odpowiednim momencie. Od rana zaczęły napływać informacje o problemach z wejściem na stronę wspieram.to. Niektórym to się udaje, u niektórych wyskakuje komunikat o niebezpieczeństwie. Nie wiemy, czy to zazdrosne szczury przegryzły jakieś kable w serwerowni, czy to sprawka jakiejś innej gildii zwierząt-hakerów, ale wiemy, że jest to sprzyjająca okoliczność w przypadku kampanii, która ma się zakończyć o północy. Jednak problemy techniczne są po to, żeby je rozwiązywać i w związku z tym mamy dwie dobre wiadomości.

Pierwsza i najważniejsza: talia Bobrów została ufundowana! Kampania osiągnęła próg 24 000 tysięcy zatem Polscy gracze otrzymają pudełko z 6 taliami Doliny Kupców 2, a Ci, którzy wsparli (lub jeszcze wesprą) kampanie – otrzymają dodatkowo talie Systematycznych Bobrów, o której pisaliśmy jakiś czas temu. Przypominamy – poza kampanią może być problem z jej zdobyciem.

Druga informacja wiąże się z problemami z platformą. Wspieram.to oficjalnie poinformowało, że wszystkie trwające kampanie są wydłużone o 3 dni, więc nawet jeżeli nie uda Wam się dziś wesprzeć akcji, będziecie mogli to uczynić do środy 13.07.

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w pierwszą część Doliny Kupców, zapraszamy do lektury naszej recenzji. A w drugiej części spodziewać się mamy jeszcze więcej dobrego… Zatem zerknijcie na stronę kampanii:

 

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj