Mnisi się doigrali….I dalej igrali

Autor:

Kategoria:

Czarni Mnisi, ci spod szyldu Black Monk Games, doigrali się na całego. A 8 lipca będzie się można o tym przekonać w całej Polsce….

Nie dość, że się doigrali, to jeszcze się tym chwalą. Black Monk Games informuje, że do sklepów powraca planszówka, która osiągnęła niemały sukces podczas zbiórki na portalu Polak Potrafi. Mowa oczywiście o grze iGranie z Gruzem, w której gracze wcielają się w młodych ludzi, próbujących odnaleźć się w dorosłym życiu. Puste półki w lodówce i podkradanie sobie jedzenia, problemy w korpo i żebranie o pieniądze na czynsz – to w iGraniu z Gruzem codzienność!

Do tego Mnisi w Czerni mają niemały tupet. Gdyż wiedząc, że się doigrali, serwują nam dodatek, o jakże optymistycznym tytule, Nędzność i Biedność. A w nim dodatkowe 55 kart, które sprawią, że życie postaci będzie jeszcze większą męczarnią, każde wyjście do pracy stanie się drogą przez mękę, a odetchnięcie z ulgą na myśl o chilloucie – rzuceniem wyzwania losowi.

To już naprawdę ostatni moment, by załapać się na przedsprzedaż tytułu (bo kto wie, jak szybko znów się wyprzeda). Przedsprzedaż trwa do 8 lipca. Jeżeli chcecie nabyć gry w promocyjnej cenie, koniecznie musicie zajrzeć na stronę Black Monk Games.

Źródło: informacja prasowa od wydawcy

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także