Festiwal Gier Planszowych w Suszu

Autor:

Kategoria:

Klub Gier Planszowych SKAMA  nie próżnuje. W sobotę 27 sierpnia odbędzie się kolejne planszowe wydarzenie przez nich organizowane: Festiwal Gier Planszowych w Suszu.

Festiwal Gier Planszowych to szansa na spędzenie całego dnia przy planszówkach. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 10:00 w Hali Sportowej CSiR (ul. Piastowska 5c) i potrwa do godziny 19. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, dlatego jeżeli będziecie w pobliżu, ciężko wam będzie znaleźć wymówkę, by tam nie zawitać.

Klub Gier Planszowych SKAMA działający przy Suskim Ośrodku Kultury postarał się, by dzień ten był naprawdę wyjątkowy. Festiwal to nie tylko „gamesroom” w którym znajdziecie pokaźną kolekcję gier planszowych. To także szansa na wzięcie udziału w turniejach z nagrodami, w losowaniu nagród a także spędzenia czasu na konstruowaniu budowli z klocków Maple.

Dodatkowo podczas Festiwalu Gier Planszowych odbędą się eliminacje do Mistrzostw Polski w Królestwo w Budowie organizowane przez Wydawnictwo Rebel.pl, Sabotażystę (Wydawnictwo G3) oraz Carcassonne (Wydawnictwo Bard). Miłośnicy tych tytułów nie powinni się zastanawiać, gdyż w finałach czekają na zwycięzców nie lada nagrody.

Wraz z Klubem Gier Planszowych SKAMA zapraszamy zarówno tych, którzy dopiero chcieliby zacząć swoją przygodę z planszówkami, jak i tych, którzy niejedną partię w gry Stefana Felda rozegrali… Do zobaczenia w Suszu!

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także