Konkurs. Pstryknij fotkę Przedwiecznemu

Autor:

Kategoria:

Dla wszystkich miłośników literatury grozy dzień 20 sierpnia jest dniem szczególnym. W tym bowiem dniu, Anno Domini 1890, przyszedł na świat Howard Phillips Lovecraft. Twórca, tak lubianego przez wydawców nowoczesnych gier planszowych, świata mitów Cthulhu. Świata pełnego niedopowiedzianej okropności, szaleństwa i bytów przepełnionych kosmicznymi eonami.

Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn (W swym domu w R’lyeh śniąc czeka martwy Cthulhu).

Splot planszówek i prozy samotnika z Providence każdego roku ma swój moment kulminacyjny właśnie 20 sierpnia pod nazwą Cthulhu Game Day. W tym właśnie dniu, by uczcić pamięć o mistrzu, gracze na całym świecie siadają przy planszach, aby podjąć próbę pokonania Przedwiecznych. My jako Przystanek Planszówka również przyłączamy się do tej zabawy i dajemy się ponieść szaleństwu.

Dodatkowo w tym roku wspólnie z wydawnictwem Galakta przygotowaliśmy dla Was konkurs:

Pstryknij fotkę Przedwiecznemu

Zadaniem uczestników konkursu jest zrobienie zdjęcia podczas grania w jeden z tytułów: Horror w Arkham, Eldritch Horror: Przedwieczna Groza, Znak Starszych Bogów i przesłanie tego zdjęcia na adres mailowy Przystanku Planszówka (szczegóły poniżej w regulaminie). Na zdjęciu musi być uchwycony Przedwieczny z którym stoczyliście ten  heroiczny bój i nieważne przy tym jest, czy zmagania zakończyły się sukcesem, czy też popadliście w szaleństwo. Dopuszczamy kolaże zdjęć, ale nie dopuszczamy obróbki elektronicznej samych zdjęć.

Nagroda

W myśl zasady zwycięzca może być tylko jeden, mamy dla Was jedną nagrodę, ale zwycięzca wybierze sobie nagrodę sam. Osoba która wygra konkurs będzie mogła wybrać sobie jedno pudło spośród: Horror w Arkham: Czyhający w Progu; Horror w Arkham: Czarna Koza z Lasu; Horror w Arkham: Klątwa Czarnego Faraona (Edycja poprawiona); Znak Starszych Bogów: Bramy Arkham.

Łapcie za aparaty i życzymy powodzenia w walce z Przedwiecznymi!

Regulamin konkursu „Pstryknij fotkę Przedwiecznemu”:

 1. Organizatorem konkursu „Pstryknij fotkę Przedwiecznemu” jest Przystanek Planszówka.
 2. Konkurs trwa od 20.08.2016 r., od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu, do dnia 27.08.2016 r. do godziny 23:59.
 3. Konkurs polega na:
  a) wykonaniu i przesłaniu zdjęcia w formacie cyfrowym na którym utrwalona zostanie rozgrywka, w jedną z gier planszowych: Horror w Arkham, Eldritch Horror: Przedwieczna Groza, Znak Starszych Bogów. Na zdjęciu musi być widoczny Przedwieczny, który został wybrany przez graczy do tej rozgrywki.
  b) udostępnieniu postu konkursowego na swoim profilu na Facebook-u (publicznie).
 4. Zdjęcie należy przesłać emailem w terminie do dnia 27.08.2016 r. do godz. 23.59 na adres: przystanekplanszowka@gmail.com, w temacie podając nazwę konkursu. Wiadomość z przesłanymi zdjęciami należy podpisać imieniem i nazwiskiem.
 5. Osoba dokonująca zgłoszenia w konkursie musi być autorem przesłanego zdjęcia i posiadać pełnię praw autorskich do tego zdjęcia.
 6. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez jury, w skład którego wchodzi redakcja serwisu www.przystanekplanszowka.pl, spośród osób które prześlą zdjęcia o którym mowa w punkcie 3, w terminie określonym w punkcie 4 niniejszego Regulaminu.
 7. W konkursie można wygrać nagrodę w postaci jednego z dodatków do gier planszowych spośród: Horror w Arkham: Czyhający w Progu; Horror w Arkham: Czarna Koza z Lasu; Horror w Arkham: Klątwa Czarnego Faraona (Edycja poprawiona); Znak Starszych Bogów: Bramy Arkham.
 8. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na fanpejdżu i stronie internetowej serwisu Przystanek Planszówka.
 9. Laureat konkursu zostanie ogłoszony w odrębnym wpisie na Przystanku Planszówka, w terminie 5 dni od dnia zakończenia przyjmowania zdjęć o którym mowa w punkcie 4 Regulaminu.
 10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata danych osobowych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.
 11. Fundatorem nagrody w konkursie jest Wydawnictwo Galakta.
Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj