Laboratorium Gier w Przystanku Alaska

Autor:

Kategoria:

Jeżeli finansowanie społecznościowe w przypadku gier bez prądu, kojarzy ci się jedynie z próbami wydania kolejnych tytułów, powinieneś niezwłocznie zajrzeć na wspieram.to. Trwa tam zbiórka na nietypowy projekt: Laboratorium Gier…

Laboratorium Gier to druga kampania Wydawnictwa Rebel.pl na platformie wspieram.to. Choć w tym wypadku nie należy się spodziewać tak dużego sukcesu finansowego jak przy okazji zbiórki na wydanie T.I.M.E Stories, nie oznacza, że nie warto przyjrzeć się temu przedsięwzięciu.

Laboratorium Gier to weekendowe spotkanie dla tych, którzy chcą tworzyć gry planszowe. Są to dwudniowe warsztaty, które odbędą się w Przystanku Alaska (tak, to nie żart!) prowadzone przez zespół specjalistów i pasjonatów gier związanych z wydawnictwem Rebel. Wśród prowadzących są: Maciej Jesionowski, Przemysław Wojtkowiak, Krzysztof Szafrański i Kamil Rogulski (wspietam.to). W weekend mamy poznać jeszcze jedną osobę, która dołączy do grona prowadzących. A jeżeli wymienione nazwiska na pierwszy rzut oka Wam nic nie mówią, zajrzyjcie na stronę kampanii gdzie znajdziecie notkę o każdej z nich.

Warsztaty już na pewno zostały ufundowane więc nic nie ryzykujecie wspierając inicjatywę. Liczba miejsc jest ograniczona, na tą chwilę zostały jedynie 4 wolne miejsca. Jeżeli nie macie możliwości wzięcia udziału w przedsięwzięciu, istnieje możliwość zdobycia materiałów multimedialnych z warsztatów (został już osiągnięty próg zapewniający oprócz prezentacji także nagrania w formie video).

Więcej szczegółów znaleźć można na stronie kampanii:

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także