Nomadzi koczują w gdańskim magazynie

Autor:

Kategoria:

Wśród najbardziej drażliwych tematów społecznych w ostatnich miesiącach, z całą pewnością wskazać można dyskusję na temat imigrantów i uchodźców. Na szczęście w zalewie negatywnych, przepełnionych agresją wypowiedzi i postaw, można znaleźć także pozytywne wieści. Gdańskie wydawnictwo Rebel.pl zapewniło tymczasowe schronienie grupie … Nomadów!

W poniedziałek, 16 sierpnia, na Fanpage Wydawnictwa Rebel.pl pojawiła się ważna informacja:

Tabun Nomadów wjechał właśnie na magazyn! Godne ich przyjęcie trochę nam zajmie, ale zapewne pod koniec tygodnia uda nam się wyprawić ich w dalszą drogę.

Jak udało nam się dowiedzieć, liczba przybyłych Nomadów nie pozwoliła na przyjęcie ich w biurach siedziby wydawnictwa. Jednak dołożono wszelkich starań, by zapewnić przybyszom wygodne warunki pobytu, a co ważne, podjęto już działania na szeroką skalę, by znaleźć im wygodne schronienie w różnych częściach polski. Każdy z Nomadów przeszedł szkolenie z języka polskiego więc nie ma obaw o sprawną komunikację. Jednak ciągle zostaje grupa, która czeka na stałe schronienie.

Zachęcamy wszystkich miłośników planszówek do przyjęcia pod swe strzechy Nomadów. Tym, którzy nic do tej pory o nich nie słyszeli, przypominamy, że Nomadzi to dodatek do gry Donalda X. Vacarinno pt. Królestwo w Budowie, której recenzję można przeczytać na łamach naszego portalu. Dodatek dostępny w przedsprzedaży w cenie 80,95 zł (SCD 89,95 zł), zawiera: 4 nowe plansze, 3 karty punktujące, żetony nowych miejsc na planszy oraz elementy do rozgrywki dla piątego gracza.

Fanom gry Królestwo w Budowie, a także tym, którzy chcieliby poznać ten tytuł, przypominamy, że w całej Polsce trwają Eliminacje do Mistrzostw Polski w Królestwo w Budowie. Terminy kolejnych turniejów znaleźć można na stronie Mistrzostw.

Krolestwo_w_budowie_mistrzostwa

Źródło: Fanpage Rebel.pl
Foto 1: By D7031tg (Own work) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także