Dominion Imperium na Wspieram.to

Autor:

Kategoria:

dominion-imperium-kampania-01
Dominion Imperium / fot. Games Factory Publishing

Dominion to królestwo nie tylko z nazwy. Seria gier Donalda X. Vaccarino obejmuje już 11 tytułów, z czego tylko pięć zostało wydanych w Polsce. Na szczęście nadarza się okazja, by zmienić tą sytuację. Na Wspieram.to właśnie rozpoczęła się kampania mająca na celu ufundowanie Dominion Imperium (Empires).

Dominion Imperium to wydany w 2016 roku, zatem też najnowszy, dodatek do słynnej gry opartej na mechanice budowania talii. O tym dlaczego warto się nim zainteresować, możecie przeczytać w obszernej recenzji znajdującej się na naszym portalu. Tu wspomnę tylko, że wprowadza on do rozgrywki takie elementy jak żetony długów, stosy mieszane, karty Krajobrazów i oczywiście nowe karty, które w niesamowity sposób urozmaicają rozgrywkę.

Akcja na wspieram.to prowadzona przez Games Factory Publishing potrwa do 7 listopada, jednak warto już teraz rozważyć kupno. Do 10.10 do godz 23:59 dostępny on będzie w cenie 105 zł. Potem jego cena na wspieram.to wynosić będzie 119 zł co i tak jest bardzo dobrą ofertą, gdyż SCD to 169 zł.

Dotychczas po polsku ukazało się 5 tytułów z serii Dominion: Dominion (podstawowa wersja), Intryga, Róg obfitości, Przystań i Złoty Wiek.

Źródło: Games Factory Publishing

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także