Festiwal Gramy 2016: co gdzie i kiedy?

Autor:

Kategoria:

Wielkimi krokami zbliżamy się do jednej z największych planszowych imprez w kraju, czyli jesiennej edycji Festiwalu GRAMY! 19 i 20 listopada Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO otworzy się na miłośników planszówek.

Jeżeli jeszcze nie wiecie, czy warto przybyć, w najbliższych dniach będziemy starali się was do tego przekonać, stopniowo przedstawiając informacje o przygotowywanych atrakcjach. Biorąc pod uwagę, że jest to największe wydarzenie planszówkowe w kraju myślę, że nie możę tam nikogo zabraknąć. Co na was tam będzie czekać? Ogromny gamesroom i wcale nie mniejsza wypożyczalnia, a w niej ponad 1000 planszówek. Turnieje, warsztaty, spotkanie z przedstawicielami blogosfery. Nie zabraknie planszowych gwiazd, wśród nich autora T.I.M.E Stories Manuela Rozoy.

W następnych wpisach postaramy się przybliżyć Wam więcej szczegółów na temat poszczególnych części programu. A dziś, aby łatwiej było wam zaplanować wyjazd, kilka informacji praktycznych.

  1. Co: XIII (szczęśliwa) edycja Festiwalu GRAMY!
  2. Gdzie: Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO, ul. Żaglowa 11, Gdańsk
  3. Kiedy: 19-20 listopad 2016
  4. Bilety: dostępne przez internet lub przy wejściu na festiwal. Cena: 20 zł (jeden dzień), 30 zł (dwa dni), 15 zł (rodzinny).
  5. Strona www Festiwalu: www.FestiwalGramy.com
  6. Facebook: link
  7. Organizatorzy: Amber Expo oraz Rebel.pl

gramy_banner

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także