Zbiórka funduszy na The Birds Told Me To Do It już na finiszu

Autor:

Kategoria:

Pod koniec lipca bieżącego roku na stronie internetowej wspieram.to wystartowała kampania ze zbiórką pieniędzy na wydanie gry wydawnictwa Czacha Games zatytułowanej Ptaszki Ćwierkają. Akcja poszła o ogromny krok dalej i niedługo później, w październiku, wydawnictwo podjęło się próby uzbierania funduszy na platformie Kickstarter.

The Birds Told Me To Do It to pierwszy tytuł wydawany przez Czacha Games za pośrednictwem platformy Kickstarter na niemal cały świat (wspierający kampanię mogą liczyć na międzykontynentalną wysyłkę gry do końca kwietnia 2017, jeśli wszystkie założenia wydawnictwa pójdą zgodnie z planem).

The Bird Told Me To Do It / fot. Kickstarter
The Bird Told Me To Do It / fot. Kickstarter

Ptaszki Ćwierkają to gra przeznaczona dla 2-3 graczy o uroczych grafikach oraz dynamicznej i ciekawej rozgrywce. W dużym skrócie polega głównie na dokładaniu kart w taki sposób, aby zdobywać punkty za posiadanie karty w tym samym kolorze, co upierzenie ptaków znajdujących się na drzewie (planszy).

Kampania zamknięta zostanie dnia 30 listopada około godziny 23. Większość celów akcji zostało osiągniętych, jednak nie doścignęła ona sukcesu na www.wspieram.to (niektóre elementy, takie jak scoreboard czy drewniane pionki – ptaszki nie będą zawarte w pudełku wysyłanym za przeznaczenie środków na ufundowanie gry na Kickstarterze). Nadal jest szansa na dorzucenie swoich paru groszy, wsparcie wydawnictwa Czacha Games i otrzymanie egzemplarza gry.

Źródła: Kickstarter, wspieram.to

Julia Mielcarek
Julia Mielcarek
Studentka Gamedeca. Niemal zawsze wszystkim i wszystkiemu na przekór. Lubi rzeczy nietypowe i niekonwencjonalne, ale bez przesady. Swoją przyszłość chce wiązać z grafiką komputerową (i 2D, i 3D). Uwielbia zwierzęta (w szczególności własne – psa i fretkę), czasami grywa na basie.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także