Wybuchowa Mieszanka przenosi się do cyfrowego świata

Autor:

Kategoria:

Potion Explosion, planszówka znana polskim graczom jako Wybuchowa Mieszanka, jeszcze w tym roku ukaże się w cyfrowej wersji.

Końcówka roku zapowiada się ciekawie dla miłośników gier bez prądu w cyfrowej odsłonie. Asmodee Digital zapowiedziało wydanie kolejnej e-planszówki. W pierwszej połowie grudnia ukazać się ma Potion Explosion – gry w której uwarzymy niejedną wybuchową miksturę.

Potion Explosion to gra planszowa dla 2-4 osób, które wcielają się w uczniów ostatniej klasy Akademii Magii i Szachrajstwa dla Przebiegłych Czarodziejów i Czarownic. Stoją oni przed końcowym egzaminem, polegającym na przygotowaniu wybranych eliksirów. Aby tego dokonać należy pobierać składniki ze specjalnego podajnika – jeżeli uda nam się wywołać reakcje łańcuchową poprzez zderzanie się kolejnych kulek, zyskamy ich jeszcze więcej.

Cyfrowa wersja, na urządzenia z systemem iOS i Android, powinna ujrzeć światło dzienne w pierwszej połowie grudnia. Kosztować ma około 7 dolarów.

Źródło: iOS BoardGameGeek

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także