Świąteczny Kiermasz Używanych Gier Planszowych w Toruniu!

Autor:

Kategoria:

10 grudnia bieżącego roku, czyli już jutro, odbędzie się Świąteczny Kiermasz Używanych Gier Planszowych w Toruniu. Uczestnicy będą mieli okazję sprzedać lub kupić ciekawe tytuły.

Jeśli masz dużo gier planszowych lub karcianych, których już nie używasz, a nie chcesz, aby leżały w szafie zbierając jedynie kurz, masz okazję wystawić je na sprzedaż w łatwy sposób bez kłopotania się tworzeniem aukcji na portalach internetowych. Na miejscu na każdego sprzedawcę czekać będzie małe stoisko, na którym będzie można zaprezentować swoje planszówki, wcześniej jednak należy się zgłosić i dokonać rezerwacji. Książnica Kopernikańska, organizator wydarzenia, nie pobiera żadnych opłat ani prowizji od sprzedawanych gier.

Jeśli chcesz zakupić interesujące planszówki, Kiermasz w Książnicy to miejsce również dla Ciebie! Kupujący mogą przeglądać oferowane tytuły i negocjować ich ceny, dzięki czemu mają możliwość znalezienia prawdziwych perełek w bardzo dobrym stanie płacąc przy okazji niewiele. Jak na razie zgłosiło się już 14 wystawców, którzy łącznie mają do zaoferowania ponad 150 tytułów!

Udział w Kiermaszu jest dla wszystkich bezpłatny – jednocześnie dla sprzedających, jak i kupujących.

Rezerwacji stanowiska dokonać można pisząc na adres mailowy m.pitulski@ksiaznica.torun.plLiczba miejsc jest ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń.

Świąteczny Kiermasz Używanych Gier Planszowych w Toruniu:

  • Gdzie: Filia nr 14 Książnicy Kopernikańskiej (ul. Łyskowskiego 29/35 – pawilon Rubin).
  • Kiedy: 10.12.2016,
  • O której: 11.00-15.00.

Zachęcamy do zgłoszenia i odwiedzenia kiermaszu!

Źródło: facebook.com, ksiaznica.torun.pl

Julia Mielcarek
Julia Mielcarek
Studentka Gamedeca. Niemal zawsze wszystkim i wszystkiemu na przekór. Lubi rzeczy nietypowe i niekonwencjonalne, ale bez przesady. Swoją przyszłość chce wiązać z grafiką komputerową (i 2D, i 3D). Uwielbia zwierzęta (w szczególności własne – psa i fretkę), czasami grywa na basie.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także