Konkurs nr 3 z okazji tysiąca polubień Przystanku Planszówka

Autor:

Kategoria:

Za oknem szaro i ponuro. Może trzeci konkurs z okazji przekroczenia liczby 1000 obserwujących na naszych kanałach Facebook i Instagram dostarczy naszym czytelnikom trochę endorfin. W dzisiejszym konkursie do wygrania Hanafuda!

Konkurs nr 3 – planszowa choinka

Hanafuda wywodzi się z Japonii, kraju kwitnącej wiśni. O tej porze roku ciężko u nas znaleźć kwitnące drzewa. Ale za to grudzień kojarzy się z choinką. By wziąć udział w konkursie prześlijcie nam zdjęcie „planszówkowej choinki”. Liczymy na waszą kreatywność. 🙂

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres przystanekplanszowka@gmail.com, w tytule maila wpisując „konkurs nr 3 – Trefl”. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 18 grudnia, do godziny 23:59. Będzie nam miło jeżeli dodatkowo udostępnicie informacje o konkursie na Facebooku (nie jest to obowiązkowe).

[vc_message]Przypominamy, że możecie wziąć także udział w pozostałych konkursach (link), wszystkie kończą się 18 grudnia.[/vc_message]

Nagroda

Nagrodą w konkursie jest Hanafuda ufundowana przez Fabrykę Kart-Trefl.

Hanafuda / fot. Trefl

Regulamin konkursu „Planszowa choinka”:

 1. Organizatorem konkursu „Planszowa choinka” jest Przystanek Planszówka.
 2. Konkurs trwa od 13.12.2016 r., od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu, do dnia 18.12.2016 r. do godziny 23:59.
 3. Konkurs polega na: przesłaniu na adres wskazany w punkcie 4 zdjęcia „planszowej choinki”. Jedna osoba może przesłać nie więcej niż 3 zdjęcia.
 4. Zgłoszenia należy przesłać emailem w terminie do dnia 18.12.2016 r. do godz. 23.59 na adres: przystanekplanszowka@gmail.com, w temacie wpisując „konkurs nr 3 – Trefl”. Wiadomość z przesłanymi odpowiedziami należy podpisać imieniem i nazwiskiem. Prosimy przesyłać zdjęcia w formacie JPG o wielkości nie większej niż 4 MB w przypadku pojedynczego zdjęcia
 5. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury, w skład którego wchodzi redakcja serwisu www.przystanekplanszowka.pl, spośród osób które prześlą zdjęcia o których mowa w punkcie 3, w terminie określonym w punkcie 4 niniejszego Regulaminu.
 6. Osoba dokonująca zgłoszenia w konkursie musi być autorem przesłanego zdjęcia i posiadać pełnię praw autorskich do tego zdjęcia.
 7. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz gry Hanafuda.
 8. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na fanpejdżu i stronie internetowej serwisu Przystanek Planszówka.
 9. Laureat konkursu zostanie ogłoszony w odrębnym wpisie na portalu Przystanek Planszówka, 19 grudnia.
 10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata danych osobowych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.
 11. Fundatorem nagrody w konkursie jest Fabryka Kart Trefl-Kraków.
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także

3 KOMENTARZE