Konkurs nr 4 z okazji tysiąca polubień Przystanku Planszówka

Autor:

Kategoria:

Ostatni konkurs z okazji przekroczenia liczby 1000 obserwujących na naszych kanałach Facebook i Instagram to szansa na wygranie gry Reglamentacja – gra na kartki, pod warunkiem, że wizja świata z reglamentowanymi planszówkami was nie przerazi

Konkurs nr 4 – planszowa reglamentacja

Dziś niełatwe zadanie. Wyobraźcie sobie, że władza, w ramach zmiany (dobrej lub złej), wprowadza reglamentacje na gry planszowe. Od jednej osoby będzie zależało jaka gra pojawi się na półkach sklepowych w następnym roku. Ty jesteś tą osobą. Podaj tytuł (tej jednej, jedynej) gry oraz uzasadnij dlaczego właśnie on trafi do sprzedaży.

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres przystanekplanszowka@gmail.com, w tytule maila wpisując „konkurs nr 4 – Reglamentacja”. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 18 grudnia, do godziny 23:59. Będzie nam miło jeżeli dodatkowo udostępnicie informacje o konkursie na Facebooku (nie jest to obowiązkowe).

[vc_message]Przypominamy, że możecie wziąć także udział w pozostałych konkursach (link), wszystkie kończą się 18 grudnia.[/vc_message]

Nagroda

Nagrodą w konkursie jest gra Reglamentacja.

Reglamentacja
Reglamentacja / fot. Przystanek Planszówka

Regulamin konkursu „Planszowa reglamentacja”:

  1. Organizatorem konkursu „Planszowa reglamentacja” jest Przystanek Planszówka.
  2. Konkurs trwa od 15.12.2016 r., od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu, do dnia 18.12.2016 r. do godziny 23:59.
  3. Konkurs polega na: napisaniu napisaniu jaką grę wybralibyście, aby trafiła do sprzedaży, gdyby od was zależała decyzja o reglamentacji planszówek. Proszę podać jeden tytuł oraz krótki uzasadnić swój wybór (maks 4-5 zdań).
  4. Zgłoszenia należy przesłać emailem w terminie do dnia 18.12.2016 r. do godz. 23.59 na adres: przystanekplanszowka@gmail.com, w temacie wpisując „konkurs nr 4 – Reglamentacja”. Wiadomość z przesłanymi odpowiedziami należy podpisać imieniem i nazwiskiem.
  5. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury, w skład którego wchodzi redakcja serwisu www.przystanekplanszowka.pl, spośród osób które prześlą zgłoszenia o których mowa w punkcie 3, w terminie określonym w punkcie 4 niniejszego Regulaminu.
  6. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz gry Reglamentacja.
  7. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na fanpejdżu i stronie internetowej serwisu Przystanek Planszówka.
  8. Laureat konkursu zostanie ogłoszony w odrębnym wpisie na portalu Przystanek Planszówka, 19 grudnia.
  9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata danych osobowych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.
  10. Fundatorem nagrody w konkursie jest Przystanek Planszówka.
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także