Ostatnie godziny by wesprzeć zbiórkę funduszy na wydanie Shadowscape!

Autor:

Kategoria:

Shadowscape / fot. Kickstarter.com
Shadowscape / fot. Kickstarter.com

Na platformie Kickstarter.com trwa odliczanie godzin do zakończenia zbiórki środków na wydanie gry Shadowscape. Akcja wystartowała 14 listopada bieżącego roku i w niecały miesiąc później uzyskała aż 950% pierwotnego celu. Czas na wsparcie kampanii i (zdobycie dzięki temu egzemplarza – przy minimalnej kwocie 34 dolarów wsparcia) kończy się dnia 9 grudnia 2016 roku o godzinie 23:59.

Shadowscape to gra planszowa bazująca na uniwersum Mistfall. Rozgrywka przeznaczona jest dla maksymalnie 4 graczy, z możliwością gry jednoosobowej. Do tego dochodzą jej dwa tryby – standardowy i kooperacyjny. Gracze mają możliwość wcielenia się w herosów ze Świata Mgieł, którzy mierzą się z przeciwnościami napotykanymi w lochach i walczą z przeciwnikami. Całość jest bardzo klimatyczna i przyjemna dla oka.

Na Kickstarterze pierwszym celem NSKN Games, czyli twórców gry, było uzyskanie 7500 dolarów na wydanie Shadowscape. Próg ten został przeskoczony już w kilka godzin po rozpoczęciu zbiórki.

W czasie trwania akcji twórcy udostępnili kilka ciekawych aktualizacji dotyczących kampanii. Pojawiły się m.in. dodatkowe cele zbiórki – wydanie rozszerzenia do gry pt. „Deeper Dungeon”, mata do wydruku ułatwiająca operowanie komponentami podczas rozgrywki czy też nowe trudniejsze scenariusze do gry kooperacyjnej.

Shadowscape / fot. Kickstarter.com
Shadowscape / fot. Kickstarter.com

Na 34 godzin przed zakończeniem akcji udało się zebrać już powyżej 958% głównego celu, bo ponad 71 tysiące dolarów, wszystko dzięki wsparciu ze strony niemal 1700 osób. Liczby te ciągle rosną.

Wciąż jeszcze jest czas na wsparcie akcji, wszystkie informacje na temat gry można znaleźć na stronie www.kickstarter.com/projects/nskngames/shadowscape.

Źródło: Kickstarter

Julia Mielcarek
Julia Mielcarek
Studentka Gamedeca. Niemal zawsze wszystkim i wszystkiemu na przekór. Lubi rzeczy nietypowe i niekonwencjonalne, ale bez przesady. Swoją przyszłość chce wiązać z grafiką komputerową (i 2D, i 3D). Uwielbia zwierzęta (w szczególności własne – psa i fretkę), czasami grywa na basie.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także