Turniej charytatywny – Use the Force!

Autor:

Kategoria:

use-the-force_mainJuż w najbliższy weekend, daleko w odległej galaktyce…a raczej w Zielonej Górze odbędzie się wspomniany przez nas wcześniej charytatywny turniej w grę X-Wing: Gra figurkowa – „Use the Force”! Podczas turnieju zbierane będą środki na kosztowną rehabilitację Zuzanny Niziałek.

W tegorocznej edycji turnieju będą dostępne losy o wartości 15, 30, 50, 70, 100 i 200 złotych. Każdy zakupiony los daje szansę wygrania nagrody, której wartość jest wyższa niż miałaby zostać oryginalnie zakupiona w sklepie. Do zdobycia jest wiele niesamowitych przedmiotów w tematyce Star Wars i nie tylko. W puli nagród są: plakaty, zestawy kości do gry, gry planszowe i karciane, karty promocyjne, komplety gaming stones, podstawki do X-Wingów, breloki, żetony, grafiki Mariusza Gandzala, figurki, statki, protektory na karty, pluszaki, poduszki, głośniki, koszulki, karty Star Wars Decipher, a nawet voucher na tatuaż z 90% zniżką, czy też rękawice zawodnika MMA. Szczegółowa lista nagród do zobaczenia na – Facebook wydarzenia. Serdecznie zachęcamy do brania udziały w losowaniu, wykupując losy wspieracie Zuzię, która wymaga specjalnej opieki i rehabilitacji.

Jedna z nagród / fot. www.facebook.com/Farmerzy-Z-Rubieży
Jedna z nagród / fot. www.facebook.com/Farmerzy-Z-Rubieży

Ciekawostkę jest, że na turnieju pojawi się Polish Garrison 501st Legion, czyli organizacja fanów Star Wars w której członkowie tworzą i noszą dokładne repliki strojów postaci z „ciemnej strony Mocy” oraz Rebel Legion Eagle Base, która jest podobną organizacją, ale reprezentują repliki strojów tych „dobrych” postaci ze Star Warsów. To wydarzenie jest idealnym miejscem by strzelić sobie zdjęcie z ulubioną postacią z serii filmów!

501eagle-basePrzypominamy, że wstęp na turniej jest darmowy, a nawet jeśli nie latasz X-Wingiem, to użyj Mocy, którą posiadasz i przyjdź na turniej, gdzie możesz wspomóc Zuzię biorąc udział w losowaniu. Niby niewiele, a każdy wykupiony los się liczy!

Więc na co jeszcze czekasz? Wskakuj do swojego X-Winga i leć 3. i 4. grudnia do Zielonej Góry, by o 10.00 rozpocząć bitwę z innymi, gdzieś hen daleko, w odległej galaktyce…

plakat_farmerzy

Katarzyna Wilczek
Katarzyna Wilczek
Studentka Humanistyki 2.0. Lubi grać w różne rodzaje gier, oraz je tworzyć. Jest zafascynowana grafiką komputerową i poznawaniem skrótów klawiszowych do Photoshopa, a podróże, pocztówki i czytanie książek to hobby, które towarzyszą jej od wielu lat.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także