Odkryj CVlizacje w Toruniu

Autor:

Kategoria:

Książnica Kopernikańska w Toruniu organizuje kolejne wydarzenie dla miłośników gier bez prądu. Już w najbliższą sobotę, 21 stycznia, będzie można tam odkryć CVlizacje!

Jeżeli mieszkacie w Toruniu lub planujecie pobyt w grodzie Kopernika w najbliższą sobotę, koniecznie zarezerwujcie sobie czas na wydarzenie organizowane przez Książnice Kopernikańską wraz z Wydawnictwem Granna. Odbędzie się tam turniej gry CVlizacje, czyli planszówki dla 2-5 osób autorstwa Jana Zalewskiego w której historia ludzkości przedstawiona jest z przymrożeniem oka.

Turniej w CVlizacje / fot. Książnica Kopernikańska

Jeżeli nie mieliście do tej pory okazji zagrać w CVlizacje tym bardziej powinniście odwiedzić tego dnia Filię nr 14 przy ul. Łyskowskiego 29/35. Pomimo, że głównym wydarzeniem dnia jest turniej, to poprzedzi go nauka zasad, która rozpocznie się o godzinie 10:45. Natomiast początek turnieju przewidziany jest na 12:00.

Więcej informacji uzyskać można na stronie Facebook wydarzenia.

Źródło: informacja od organizatora

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także