Pierwsi Marsjanie w przedsprzedaży

Autor:

Kategoria:

Pierwsi Marsjanie / fot. Portal Games

Jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało, ruszyła przedsprzedaż Pierwszych Marsjan. Na szczęście nie jest to żaden nielegalny handel zarodkami ludzi i kosmitów, tylko długo wyczekiwana premiera gry First Martians autorstwa Ignacego Trzewiczka.

Dzięki grze Pierwsi Marsjanie będziemy mogli wcielić się w rolę astronautów lądujących na czerwonej planecie i realizującej zadania zlecone przez NASA. Jest to gra kooperacyjna dla 1-4 osób, oparta na mechanice znanej z Robinsona Crusoe, zdobywcy m.in. polskiej nagrody Gry Roku. W pudełku znajdziemy 2 kampanie złożone z 5 misji (w tym także jedną kampanie Legacy), 6 dodatkowych misji. Gra wspierana będzie przez darmową aplikację mającą zapewniać większą regrywalność poprzez generowanie setek wydarzeń i przygód i pozwalającą na dostosowywanie poziomu trudności rozgrywki.

Co ciekawe gra ukazać się ma w dwóch nakładach. Większy produkowany będzie w Chinach i spodziewać się go można w czerwcu 2017 roku. Mniejszy, choć liczba 3000 kopii i tak imponuje (!) przygotowany jest w ramach przedsprzedaży i dotrze do kupujących na kilka tygodni przed oficjalną premierą. Zawierać będzie także wycieniowane figurki. Ale nie tylko to ma przekonać nas do kupna gry w przedsprzedaży. W zależności od liczby sprzedanych egzemplarzy odkrywane będą kolejne cele. Pierwszy z nich jest dostępny: plastikowe znaczniki. Reszta będzie stopniowo ujawniana.

Cena gry w przedsprzedaży to 249 zł (w tym koszty przesyłki). A więcej informacji o grze znajdziecie na stronie Wydawnictwa Portal: link.

Źródło: Wydawnictwo Portal

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także