Śląsk jednoczy siły: Silesia on Board i Silesia by Night!

Autor:

Kategoria:

Co się dzieje, kiedy miłośnicy gier planszowych zbyt często słyszą od swoich znajomych hasła typu „nie mam gdzie/z kim/w co grać”? Powstaje serwis internetowy Silesia on Board! Co na nim znajdziecie? Newsy i informacje o wydarzeniach planszówkowych na Śląsku. Startuje także cykl nocnych spotkań z grami planszowymi – Silesia by Night – w którym gorąco zachęcamy wziąć udział.

Twórcy serwisu Silesia on Board wystąpili z inicjatywą nowego projektu, jakim jest Silesia by Night. Raz na miesiąc organizowane będą weekendowe noce z grami planszowymi, za każdym razem w innym śląskim mieście. Wszystkie imprezy tworzyć będą cykl imprez sygnowanych logiem Silesii on Night.

Uczestnicy będą mieli możliwość wyrobienia sobie „paszportów”, w których zbierać będą pieczątki za udział w spotkaniach. Ci, którzy będą mieli ich najwięcej mogą liczyć na udział w konkursie z ciekawymi nagrodami takimi jak gry, rabaty do sklepów czy też różne gadżety.

Silesia by Night / fot. Silesia on Board

Wstępnie planowane jest 10 wydarzeń w przeciągu miesięcy od stycznia do grudnia (z wyłączeniem lipca i sierpnia). Pierwsza impreza odbyła się 13 stycznia bieżącego roku w Gliwicach pod nazwą Męskie granie (panie także mile widziane). Kolejne, spotkanie planowane jest 10 lutego w Katowicach, następne zaś w marcu – w Bytomiu, kwietniu – w Siemianowicach Śląskich, maju – w Rudzie Śląskiej i wielu innych miastach. Listę wszystkich wydarzeń z dokładnymi adresami znaleźć można na oficjalnej stronie Silesia on Board.

Źródło: silesiaonboard.pl

Julia Mielcarek
Julia Mielcarek
Studentka Gamedeca. Niemal zawsze wszystkim i wszystkiemu na przekór. Lubi rzeczy nietypowe i niekonwencjonalne, ale bez przesady. Swoją przyszłość chce wiązać z grafiką komputerową (i 2D, i 3D). Uwielbia zwierzęta (w szczególności własne – psa i fretkę), czasami grywa na basie.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także