Hobbity kontrastują

Autor:

Kategoria:

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery nowej gry Wydawnictwa Hobbity. Jeszcze w tym tygodniu będziecie mogli przekonać się jaki jest… Kontrast.

Kontrast to gra, która ma duże szanse spodobać się miłośnikom takich gier jak Dixit. Bazuje ona na kartach, co do których możemy być pewni jednego: że trudno obiektywnie powiedzieć jakie jest to coś, co na nich jest. Grube czy cienkie, małe czy duże, ciężkie czy lekkie… A to jest właśnie celem graczy: określenie obrazka poprzez jeden z ośmiu symboli, które w danej chwili ma na swojej ręce. Punkty zdobędziemy, jeżeli ten sam symbol zostanie wybrany przez większość!

Kontrast to gra, w której nie ma złych odpowiedzi. Graj strategicznie obserwując symbole, których nie mogą zagrać pozostali gracze, graj taktycznie lub zdaj się na swój instynkt …

Wydawnictwo przygotowało także miniserial o grze, który możecie obejrzeć na kanale youtube Hobbitów oraz stronę www dedykowaną tej Kontrastowi(link)

Autorem gry Kontrast jest francuz, Julien Percot. Jest to planszówka dla 2-6 osób w wieku od 8 lat. Sugerowana cena detaliczna wynosić będzie 59,99 zł, jednak w przedsprzedaży można ją nabyć za 54,99 zł.

Źródło: informacja prasowa od wydawcy

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także