Konkurs Kingdomino

Autor:

Kategoria:

Kingdomino to niepozorna gra, która szybko zyskała uznanie wielu miłośników gier bez prądu. Jest ona także nagrodą w konkursie, który ogłosiliśmy podczas ostatniej audycji Przystanek Planszówka nadawanej w Radio Uniwersytet.

Audycję odsłuchać w formie podcastu na naszej stronie, do czego zachęcamy nie tylko dlatego, że możecie usłyszeć tam nasze opinie o Kingdomino oraz No co tam?, ale także po to, by mieć szanse wygrać egzemplarz gry Kingdomino ufundowany przez Games Factory Publishing

Konkurs – Kingdomino

Tym razem zadanie konkursowe podajemy w formie audio na zakończenie naszej audycji. Posłuchajcie:

Zatem posłuchajcie:

Nagroda

Nagrodą w konkursie jest gra Kingdomino.

Regulamin konkursu Kingdomino:

  1. Organizatorem konkursu „Kingdomino” jest Przystanek Planszówka.
  2. Konkurs trwa od 08.02.2017 r., od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu, do dnia 22.02.2017 r. do godziny 20:00.
  3. Konkurs polega na odpowiedzi na pytanie: jeżeli mielibyście pomóc wydawnictwu Games Factory Publishing w budowaniu ich wydawniczego imperium, jaką grę chcielibyście, aby wydali po Polsku. Proszę podać jeden tytuł oraz krótki uzasadnić swój wybór . Nie musi być to oficjalnie wydany tytuł na rynku zagranicznym.
  4. Zgłoszenia należy przesłać emailem w terminie do dnia 22.02.2017 r. do godz. 20:00 na adres: audycja@przystanekplanszowka.pl, w temacie wpisując „konkurs”. Wiadomość z przesłanymi odpowiedziami należy podpisać imieniem i nazwiskiem.
  5. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury, w skład którego wchodzi redakcja serwisu www.przystanekplanszowka.pl, spośród osób które prześlą zgłoszenia o których mowa w punkcie 3, w terminie określonym w punkcie 4 niniejszego Regulaminu.
  6. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz gry Kingdomino wraz z mini dodatkiem.
  7. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na fanpejdżu i stronie internetowej serwisu Przystanek Planszówka a także w audycji i podcaście Przystanek Planszówka.
  8. Laureat konkursu zostanie ogłoszony podczas audycji Przystanek Planszówka nadawanej na żywo 22 lutego 2017 od godziny 20:30.
  9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata danych osobowych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.
  10. Fundatorem nagrody w konkursie jest Games Factory Publishing.
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także