Zjaw się w weekend na zjAvie – zapraszamy!

Autor:

Kategoria:

Najbliższy weekend część redakcji Przystanku Planszówka spędzi w Warszawie. Planujemy zjawić się na zjAvie. Mamy tam do wykonania pewną misję w której i wy możecie uczestniczyć.

zjAva8 / fot. Stowarzyszenie Avangarda

zjAva to warszawski konwent dla miłośników gier planszowych, RPG, larpów, gier karcianych organizowana przez Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki Avangarda. To wydarzenie kierowane zarówno dla starych „wyjadaczy” jak i graczy familijnych lub tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z grami. Panować tam będzie wyjątkowa atmosfera, chciałoby się rzec, że wręcz domowa, bo organizatorzy zachęcają, byście przybyli w… kapciach.

zjAva 8 – Zimowa Jazda Avangardowa rozpocznie się w piątek o godzinie 16:00 a zakończy w niedziele o 17:00. W programie znajdziecie wiele atrakcji w tym oczywiście te planszowe. Choć zapraszamy was na cały konwent, to w sposób szczególny chcielibyśmy zachęcić naszych czytelników i słuchaczy do przybycia w sobotę. Właśnie wtedy przewidziano najwięcej atrakcji planszówkowych w tym i naszą prelekcję na temat tworzenia radia planszówkowego. Startujemy o 12:00.

Ale nie tylko do nas zapraszamy. Dla miłośników gier planszowych przewidziano także prelekcje na temat:

  • Jak stracić przyjaciół przy planszówkach?
  • Franczyzy w grach planszowych.
  • Czy magazyn drukowany o grach planszowych ma racje bytu?
  • Historia w grach planszowych.
  • Zanurz się w opowieść, czyli jak wydobyć klimat z kilku kawałków kartonu.
  • Rebel.pl – plany wydawnicze 2017.

Więcej o konwencie zjAva 8 – Zimowa Jazda Avangardowa dowiedzieć się możecie ze strony internetowej organizatora oraz strony na Facebooku. Na koniec dodamy tylko: do zobaczenia w sobotę!

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także