Toruń zaprasza na wspólne granie – Ballcon już w ten weekend

Autor:

Kategoria:

Już w najbliższy weekend, 3-4 marca w Toruniu odbędzie się dziewiąta edycja toruńskich spotkań z grami planszowymi BallCon. Jest to doskonały pretekst, by udać się do miasta słynącego z pierników, Kopernika i gotyku.

BallCon to wydarzenie kierowane do wszystkich miłośników planszówek, niezależnie od ich poziomu zaawansowania. Organizatorzy szykują dla uczestników gamesroom a w nim kilkadziesiąt różnych tytułów takich jak bardzo familijny Domek, przez kooperacyjną Pandemię po mocno konfrontacyjny Chaos w Starym Świecie. Nie zabraknie także gier wydanych przez toruńskie wydawnictwo Fullcap Games: m.in. Doliny Kupców, Loyang, czy Wyrocznia Delficka.

BallCon to także możliwość wzięcia udziału w turniejach w Carrom, Szeryfa z Nottingam, Dolinę Kupców i Splendor.

Organizatorem spotkania jest Książnica Kopernikańska w Toruniu, we współpracy z Klubem Sobótka (Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa) oraz Toruńskim Klubem Gier Planszowych „Planszowanie”. Więcej informacji na stronie www wydarzenia oraz fanpage-u Planszówki w Ksiażnicy, gdzie znajdziecie także informacje o innych wydarzeniach organizowanych przez toruńską bibliotekę.

  • Termin: 4-5 marca 2016 (10.00-19.00 sobota i 10.00-17.00 niedziela)
  • Miejsce: Toruń, Klub Sobótka (ul. Wojska Polskiego 43/45, pawilon I piętro)
  • Wstęp: darmowy.

Źródło: ballcon.blogspot.com

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj