GRAMY, zatem do Gdyni na weekend zapraszamy!

Autor:

Kategoria:

Wiosna przyszła. A wraz z wiosną wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Festiwalu Gier Planszowych „GRAMY”. To już 14 raz Rebel.pl zaprasza miłośników planszówek na ogólnopolskie święto gier bez prądu.

GRAMY to dwa dni planszówkowego świętowania. W najbliższą sobotę i niedziele, 8-9 kwietnia, Hala Sportowo Widowiskowa „Gdynia Arena” zamieni się w wielki games room, wypożyczalnie gier, turniejową arenę, a przede wszystkim miejsce spotkań, osób które już złapały bakcyla lub chcą dopiero zobaczyć czym są nowoczesne gry planszowe. Oto co organizator piszę o festiwalu:

Formuła festiwalu jest prosta – przez całą sobotę i niedzielę w Gdynia Arena gramy w gry planszowe, od klasyki takiej jak Carcassonne, Dobble czy Wsiąść do Pociągu, aż po zupełne nowości, które niedawno ujrzały światło dzienne. W Festiwalowej wypożyczalni dostępnych będzie ponad 700 tytułów, od prostych gier imprezowych po zaawansowane strategie. W wyborze oraz tłumaczeniu zasad wspierać będą uczestników wolontariusze – Żółte Koszulki. Dostępna będzie także lista „20 gram” – lista sugerowanych przez nas gier, które każdy powinien spróbować. Lista gier „20 gram” oraz pełna lista tytułów dostępna podczas imprezy znajduje się na stronie Festiwalu GRAMY www.festiwalgramy.com

Dodatkowo będzie można odwiedzić stoiska wydawnictw Rebel.pl, Trefl oraz Lacerta gdzie prezentowane będą zarówno nowości jak ich topowe tytuły (w atrakcyjnych cenach). A jeżeli zdołacie wypełnić całą obiegówkę, dodatkowo będziecie mieli szansę na nagrodę.

Festiwal GRAMY to niepowtarzalna szansa dla wszystkich pasjonatów planszówek, osób poszukujących ciekawego sposobu na spędzenie czasu i rodzin z dziećmi, na poznanie nowych gier, wzięcie udziału  w ponad 16 turniejach a także w eliminacjach do Mistrzostw Polski w grę Domek. GRAMY to pewność, że spędzimy udanie czas z dala od komputera i telefonu przez cały weekend!

Organizatorami imprezy są: Miasto Gdynia, Laboratorium Innowacji Społecznych, Wymiennikownia oraz Rebel.pl. Partnerami są firma Trefl, Gdynia Arena, YMCA w Gdyni oraz Poszukiwacze Przygód.

Patronat nad imprezą objęło Radio ESKA i portale: Przystanek Planszówka, BoardGameGirl, Gambit TV oraz Games Fanatic.

Data: 8-9 kwietnia 2017; w godzinach: sobota od 10.00 do 20.00; niedziela od 10.00 do 18.00
Miejsce: Hala Sportowo Widowiskowa „Gdynia Arena”, ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia;
Bilety:

  • bilet jednodniowy – 15 zł / dzień
  • bilet dwudniowy – 20 zł
  • bilet ulgowy – 10 zł / dzień (studenci, uczniowie, emeryci, renciści oraz grupwy obowiązujący dla grupy liczącej minimum 3 osoby – w tym minimum 1 dziecko w wieku szkolnym i/lub dla posiadaczy karta Gdynia Rodzinna)
  • dzieci do lat 6 – wstęp bezpłatny (pod opieką osoby dorosłej)

Więcej informacji i bilety: http://festiwalgramy.com/
Fanpage na FB: https://www.facebook.com/FestiwalGRAMY

Źródło: informacja prasowa

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także