Use the Force III

Autor:

Kategoria:

Use the Force III

Kolejny raz X-wingi wzbiją się w szlachetnym celu. Już we wrześniu tego roku odbędzie się trzecia edycja charytatywnego turnieju „Use the Force”. Organizatorem turnieju jest Zielonogórski Klub Fantastyki „Ad Astra” oraz amatorska grupa pilotów kosmicznych maszyn Farmerzy z Rubieży.

„Use the Force” to charytatywny turniej miłośników gry X-wing: Gra figurkowa. Podczas turnieju będą zbierane środki na malutkiego Tomka Marczyńskiego. Tomasz urodził się jako skrajny wcześniak. Cierpi na ciężką dysplazje oskrzelowo-płucną. Wymaga domowego leczenia i rehabilitacji przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Zbiórka prowadzona będzie do puszek oraz w formie loterii fantowej. Całość zebranych środków zostanie przekazana na rzecz Tomka. W dwóch poprzednich edycjach udało się zebrać łącznie 12.722,00 zł.

Tegoroczny turniej będzie jednocześnie oficjalnymi Mistrzostwami Polski w grę X-wing: Gra figurkowa.

Oficjalny plakat turnieju Use the Force III
  • Termin: 16-17.09.2017 r.
  • Miejsce: Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze, ul. Podgórna 7
  • Start: godzina 10.00
  • Wpisowe: 40,00 zł
  • Limit osób: 300 miejsc

Więcej informacji o akcji znajdziecie na specjalnie utworzonym facebookowym wydarzeniu. Tam też przeczytacie o osobach prywatnych i firmach, które przekazują fanty na loterię. Pomóc może każdy (nawet Ty czytelniku!) – włączając się w zabawę na samym turnieju, udostępniając innym informacje o wydarzeniu, czy fundując fanty.

Use the Force – czyń dobro!

Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także