Festiwal Gramy 2017. Mamy dla Was zaproszenia!

Autor:

Kategoria:

W zeszłym roku wyjechaliśmy z Festiwalu Gramy bogatsi o pudło Roll for the Galaxy i niesamowite wrażenia. Liczymy, że podczas tegorocznych Trójmiejskich Spotkań z Gramy Planszowymi również wydarzy się coś, co warto wspominać!

Ponad 1200 planszówek, targi gier, warsztaty, wolontariusze z chęcią tłumaczący zasady gier – taki zestaw gwarantuje świetną atmosferę. Jeżeli chcecie poczuć klimat Festiwalu Gramy i w weekend 18-19 listopada pojawić się na AMBEREXPO w Gdańsku, zapraszamy do słuchania audycji Przystanek Planszówka w Radiu Uniwersytet w poniedziałek 13 listopada o 20:00. Mamy dla naszych słuchaczy dwa dwudniowe zaproszenia na to planszowe wydarzenie. Czyż nie będzie miło wydać pieniędzy przeznaczonych na bilety na upatrzoną ostatnio grę? 🙂 To chyba pytanie retoryczne, a więc słyszmy się wieczorem!

Agata Borowska
Agata Borowska
Jeśli nie gra w planszówki, prawdopodobnie spędza czas na rowerze. Na równi z jeżdżeniem po mieście na ostrym kole uwielbia indoor cycling – od kilku lat spełnia się jako instruktor. Pozostały wolny czas poświęca na Radio Uniwersytet i prowadzenie bloga.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj