Konkurs. Gramy na GRAMY!

Autor:

Kategoria:

Festiwal GRAMY już za niecały tydzień. Zgodnie z zapowiedzią, mamy dla was 2 dwudniowe zaproszenia na  festiwal. Co zrobić, by je otrzymać?

Zadanie jest proste: w 4-5 zdaniach napisz w jaką grę wydawnictwa Rebel.pl chciałbyś/chciałabyś zagrać podczas Festiwalu GRAMY. 

UWAGA: dnia 16 listopada spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń zostaną wybrane dwie osoby, które otrzymają zaproszenia na Festiwal!

Odpowiedzi prosimy przesyłać na e-mail: konkurs@przystanekplanszowka.pl w tytule wpisując konkurs Gramy na GRAMY. Wybierzemy najciekawszą naszym zdaniem odpowiedź. Jedno z zaproszeń zostanie rozdane w czasie trwania audycji Przystanek Planszówka, drugiego laureata ogłosimy 16 listopada. Zatem przesyłąjąc odpowiedź w czasie audycji masz podwójną szansę na wygranie.

Regulamin konkursu „Gramy na GRAMY!”:

 1. Organizatorem konkursu „Gramy na GRAMY!” jest Przystanek Planszówka.
 2. Konkurs trwa od 13 listopada 2017 roku, od momentu ogłoszenia konkursu podczas audycji Przystanek Planszówka nadawanej o godzinie 20:00 na stronie www.radiouniwersytet.pl, do dnia 15 listopada do godziny 23:59.
 3. Konkurs polega na wskazaniu w jaką grę wydawnictwa Rebel.pl chciałbyś/chciałabyś zagrać podczas Festiwalu GRAMY i uzasadnieniu (w 4-5 zdaniach), dlaczego akurat właśnie w tę.
 4. Odpowiedzi należy przesłać emailem na adres: konkurs@przystanekplanszowka.pl, w temacie wpisując „konkurs Gramy na GRAMY”. Wiadomość z przesłanymi odpowiedziami należy podpisać imieniem i nazwiskiem.
 5. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury, w skład którego wchodzi redakcja serwisu www.przystanekplanszowka.pl, spośród osób, które prześlą odpowiedź na zadanie konkursowe o którym mowa w punkcie 3, w terminie określonym w punkcie 8 niniejszego Regulaminu.
 6. Nagrodą w konkursie są dwie dwudniowe wejściówki na Festiwalu GRAMY odbywający się 18 i 19 listopada w Gdańsku.
 7. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na fanpejdżu, podczas audycji (podcastu) i stronie internetowej serwisu Przystanek Planszówka.
 8. Laureat konkursu zostaną wyłonieni:
  1. W czasie trwania audycji – 1 dwudniowa wejściówka
  2. 16 listopada  – 1 dwudniowa wejściówka
 9. W przypadku nie wyłonienia zwycięzcy konkursu podczas trwania audycji Przystanek Planszówka, organizator zastrzega sobie prawo do wyłonienia obu zwycięzców spośród zgłoszeń przesłanych w terminie podanym w punkcie 4.
 10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata danych osobowych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.
 11. Fundatorem nagród w konkursie jest organizator Festiwalu, Wydawnictwo Rebel.pl.
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także