Konkurs. Spotkanie z Najemnikiem!

Autor:

Kategoria:

W zmaganiach w Jak wściekłe psy, organizowanych przez Lucrum Games, nasza redaktorka, Agata, dotarła do finału, zdobywając dla was dwie gry. Czas na konkurs, w którym będziecie mogli zdobyć pierwszą z nich: Najemnicy:

Zadanie konkursowe: Podczas wędrówki po lesie spotykasz Wojownika z Najemników – Parszywa Drużyna. Pamiętając o jego umiejętnościach, jak się zachowasz, by przeżyć?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na e-mail: konkurs@przystanekplanszowka.pl w tytule wpisując „Konkurs. Spotkanie z Najemnikiem!”. Wybierzemy najciekawszą naszym zdaniem odpowiedź. Zwyciężca zostanie ogłoszony podczas audycji Przystanek Planszówka, nadawanej na żywo w poniedziałek 4 grudnia o godzinie 20:00

Regulamin konkursu „Konkurs. Spotkanie z Najemnikiem!”:

  1. Organizatorem konkursu „Konkurs. Spotkanie z Najemnikiem!” jest Przystanek Planszówka.
  2. Konkurs trwa od 26 listopada 2017 roku, od momentu ogłoszenia konkursu podczas audycji Przystanek Planszówka nadawanej o godzinie 20:00 na stronie www.radiouniwersytet.pl, do dnia 2 grudnia do godziny 23:59.
  3. Konkurs polega napisaniu odpowiedzi na zadanie: Podczas wędrówki po lesie spotykasz Wojownika z Najemników – Parszywa Drużyna. Pamiętając o jego umiejętnościach, jak się zachowasz, by przeżyć?.
  4. Odpowiedzi należy przesłać emailem na adres: konkurs@przystanekplanszowka.pl, w temacie wpisując „Konkurs. Spotkanie z Najemnikiem”. Wiadomość z przesłanymi odpowiedziami należy podpisać imieniem i nazwiskiem.
  5. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury, w skład którego wchodzi redakcja serwisu www.przystanekplanszowka.pl, spośród osób, które prześlą odpowiedź na zadanie konkursowe o którym mowa w punkcie 3, w terminie określonym w punkcie 8 niniejszego Regulaminu.
  6. Nagrodą w konkursie jest jeden egzemplarz gry Najemnicy. Zwycięzca będzie mógł sam wskazać, którą z części (Magią i Mieczem, Nieświęte Przymierze, Parszywa Drużyna) będzie chciał otrzymać .
  7. Wraz z przesłaniem zgłoszenia Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatną publikację zgłoszenia na fanpejdżu, podczas audycji (podcastu) i stronie internetowej serwisu Przystanek Planszówka.
  8. Laureat konkursu zostanie wyłoniony 4 grudnia 2017 roku podczas audycji Przystanek Planszówka, nadawanej na żywo o godzinie 20:00 w Radio Uniwersytet (www.radiouniwersytet.pl)
  9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata danych osobowych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika.
  10. Fundatorem nagród w konkursie jest Wydawnictwo Lucrum Games.
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także