Szkocka… nie tylko whisky. Klany Kaledonii na zagramw.to

Autor:

Kategoria:

Po sukcesie kampanii mającej na celu ufundowanie gry Valhalla, twórcy platformy zagramw.to nie pozwalają graczom na długi odpoczynek. Właśnie dziś, 8 marca, wystartowała kolejna kampania. Czy Klany Kaledonii ukażą się po Polsku? Wszystko w waszych rękach.

I już w drugim akapicie należy się doprecyzowanie: Klany Kaledonii na pewno się ukażą. Kampania wystartowała o godzinie 10:00 i wystarczyło 80 minut, by zebrać wymaganą kwotę. Sukces w 1,5 godziny a zostało jeszcze 26 dni do końca zbiórki! Myślę, że drużyna z Czacha Games i zagramw.to może wznieść toast szklaneczką szkockiej whisky.

Ale głównym „bohaterem” tego newsa jest gra Klany Kaledonii, która światową premierę miała w 2017 roku i już wspięła się na 68 miejsce rankingu Board Game Geek. Przenosi nas ona do XIX wiecznej Szkocji. Gracze kierują klanami z których każdy ma swoje wyjątkowe zdolności. Kierują i rywalizują, by podkreślić swoje znaczenie w sferze produkcji, handlu i eksportu oraz, skoro rzecz dzieje się w Szkocji, o whisky!

Zgodnie z założeniami platformy zagramw.to w pierwszym dniu kampanii gra będzie dostępna w najniższej możliwej cenie, wspierający otrzymają Klany Kaledonii przed sklepami dostępne także będą ekskluzywne dodatki.

Klany Kaledonii / fot. Czacha Games

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronie www kampanii gdzie znajdziecie więcej informacji na temat Klanów Kaledonii.

Źródło: informacja prasowa

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także