Festiwal Gramy 2019 już w ten weekend!

Autor:

Kategoria:

Od lat jeden z listopadowych weekendów planszówkowicze w Polsce poświęcają na jedno z najlepszych wydarzeń: Targi Gra i Zabawa oraz Festiwal Gramy. Również w tym roku AmberExpo otwiera swoje wrota i zaprasza do kolekcjonowania wrażeń związanych z planszówkami.

Co będzie można zrobić już w najbliższy weekend w Gdańsku? Oprócz tego, co zwykle, czyli ogrywania gier w specjalnie przeznaczonej do tego strefie albo przy stoiskach wystawców, na gości czekają premierowe tytuły gier przywiezione z Essen. Odbędzie się również druga edycja Konkursu Cosplay Targów Gra i Zabawa, a więc wypatrujcie postaci z bajek, gier i komiksów.

Ciekawym wydarzeniem będą Mistrzostwa Polski Juniorów w Speedcubingu 2019. Z tej okazji każdy będzie mógł wziąć udział w warsztatach układania kostki Rubika. Jeśli więc od zawsze marzycie o realizacji tej łamigłówki, koniecznie stawcie się na warsztaty.

Żałujemy, że nie będzie nas w tym roku na Festiwalu. Życzymy Wam prześwietnej zabawy! Pilnujcie portfeli – na tego typu festiwalach ich zawartość ucieka w zastraszającym tempie…:)

Festiwal Gramy. Co, gdzie, jak?

23 listopada, godz. 10.00 – 20.00
24 listopada, godz. 10.00 – 18.00
AMBEREXPO | Gdańsk, ul. Żaglowa 11

BILETY

  • jednodniowy: normalny 20 zł/os. ; ulgowy 10 zł/os.
  • dwudniowy: normalny 30 zł/os., ulgowy 15 zł/ os.
  • dzieci do lat 6 wstęp bezpłatny!

Bilety do nabycia podczas Targów w kasie AMBEREXPO.

Agata Borowska
Agata Borowska
Jeśli nie gra w planszówki, prawdopodobnie spędza czas na rowerze. Na równi z jeżdżeniem po mieście na ostrym kole uwielbia indoor cycling – od kilku lat spełnia się jako instruktor. Pozostały wolny czas poświęca na Radio Uniwersytet i prowadzenie bloga.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także