O nas

Dawno, dawno temu…. a dokładniej w 2012 roku Pirat Cristobal i UncleLion rozpoczęli swoją przygodę z pisaniem bloga o planszówkach. Pirat (dawniej pod banderą „Pirat na planszy”) na morzach i oceanach testował i oceniał coraz to nowe planszowe łajby. UncleLion (dawniej na blogu Prosto z pudła)  jako sędzia Planszówkowego Systemu Sądownictwa przeprowadzał trzyczęsciowe procesy uwalniając gry z pudła.

W listopadzie 2013 roku obaj przystanęli… na Przystanku Planszówka, gdzie obecnie się znajdujecie. Choć już nie na morzach i nie  w salach sądowych, ciągle chcemy dzielić się z wami radością grania w gry planszowe i karciane. Przez ten czas rozpoczęliśmy współpracę z wieloma Wydawnictwami, sklepami i innymi serwisami. Tworzymy planszówkowe ebooki, recenzujemy cyfrowe wersje gier planszowych, rozpoczęliśmy współpracę ze studentami specjalności Gamedec: badanie i projektowanie gier na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. A to z całą pewnością nie koniec naszych pomysłów.

Zwolnij, przystań na chwilę na naszym Przystanku Planszówka… a jeżeli nasza praca na to zasługuje polub nas na Facebooku, twiterze, zapisz się do naszego newslettera. Twórz wspólnie z nami społeczność planszoManiaKów. A jeżeli czytanie Ci nie wystarcza i chciałbyś podzielić się swoimi planszówkowymi przemyśleniami, komentuj lub dołącz do naszego zespołu!

Redakcja Przystanku Planszówka