W każdy poniedziałek o 20:00 chcemy przekazywać Wam informacje z planszówkowego świata, przybliżać zasady najciekawszych gier i towarzyszące im emocje, a przede wszystkim po prostu zarażać innych naszą wspólną pasją. Zapraszamy, i to nie tylko do słuchania. Piszcie do nas, dzielcie się wrażeniami i opiniami na temat poszczególnych tytułów. Ta audycja jest taką grą, w której im więcej ludzi, tym lepiej. 🙂

Jeżeli nie miałeś możliwości słuchania audycji na żywo – nic straconego. Poniżej znajdziesz nagranie w formie podcastu do pobrania.

Wszystko zaczęło się – co pewnie nikogo nie zdziwi – od Nocy Planszówek. Na jedną z nich, wraz z mikrofonem Radia Uniwersytet, wybrali się Agata Muszyńska i Mateusz Borowski. A że mikrofon jest bardzo fotogeniczny, Agata postanowiła umieścić go na swoim instagramie.

Do dziś jesteśmy zaskoczeni mocą hasztagów: to dzięki nim Agatę znalazł Łukasz Juszczak, który ani się obejrzał, a już siedział w studiu Radia Uniwersytet i rozmawiał z Agatą i Mateuszem o grach planszowych. Miała to być jednorazowa akcja. Niedosyt po tej godzinie sprawił, że zachciało nam się więcej!

Audycję prowadzą: Agata Muszyńska, Mateusz Borowski, Łukasz Juszczak