Kuźnia Gier informuje.

Autor:

Kategoria:

Ahoj! Od dzisiaj będę dodawał tzw. „prasówki”, czego wcześniej nie czyniłem, a czasami zły nawet na nie byłem. Wydawcy mnie wspierają to i niech czasami od Pirata wsparcie mają. Komentował tych przekazów nie będę, a jedynie sam okiem szklanym rzucę i przekażę dla Was, co byście wiedzieli, że serce dobre mam i  łupić wydawców nie chcę sam! Dzisiaj prasówkę od Kuźni Gier Wam przekazuję. Tekst czytajcie i łapy zacierajcie!


Pióro dla dziewczyn i chłopaków z Kuźni oddaję:

Od dziś ponownie dostępna w sprzedaży jest gra „Alcatraz: The Scapegoat” Kuźni Gier. Po tegorocznych targach w Essen wyczerpał się nakład tego największego jak do tej pory planszowego hitu Kuźni, teraz Alcatraz powraca w nowej, polsko-hiszpańskiej wersji językowej. Gra wydana we współpracy z firmą Gen-X Games dostępna jest już w kuźniowym sklepie internetowym (http://kuzniagier.pl/szczegoly.php?aukcja=&grupa_p=3&przedm=4769828), a niedługo trafi również na półki sklepów z grami w Polsce i Hiszpanii.
Kuźnia Gier
 
 
Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także