Games Room w bocianim gnieździe!

Autor:

Kategoria:

Agrr! Słuchajcie wszyscy niewierni, co morza się boicie i na samą myśl o Cristobalu ze strachu drżycie! Szklane oko nie próżnuje i niczym oko Saurona, planszówkowy świat świdruje i kolejne dusze do grania pod przymusem nawołuje! Nasze szeregi się rozrastają i nowe łajby zdobywają, a propaganda morska nowe oblicze ukazuje i pirackie spotkania z kamratami z „Games Ruumu” szykuje! 
 
Od dzisiaj azymut na „Games Room” brać i o planszówkach audycji słuchać! Ci co lekcje czasem odrabiają, niech archiwalne audycje najpierw odsłuchają. Sędzia UncleLion też nie próżnuje i już wyroki do wspólnych procesów szykuje, bo kto nie jest z nami ten najpierw w sali sądowej ląduje, a następnie piracki pokład szoruje i na koniec Krakenowi wszystkie macki poleruje! 
Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także