Po trzykroć planszówki – 22-23 czerwca 2013

0

Planszówkowy System Sądownictwa ma przyjemność poinformować, że w najbliższą sobotę i niedzielę w Bydgoszczy odbędzie się masowe uwalnianie planszówek z pudła! Centrum Gier Pegaz przygotowuje dla graczy w każdym wieku cały szereg atrakcji. Oto one:

Weekend z Planszówkami dla dzieci w MCK w Bydgoszczy

Sklep Pegaz wraz z Miejskim Centrum Kultury zapraszają do beztroskiego spędzenia czasu przy planszówkach. W sobotę w godzinach 10:00 – 16:00, a także w niedzielę w godzinach 13:00 – 17:00 w MCK (ul. Marcinkowskiego 12) udostępnione będzie około 100 gier. Praktycznie każdy powyżej 5 roku życia znajdzie jakąś grę dla siebie! Wstęp na imprezę jest bezpłatny! Więcej informacji (link)

weekend z planszówkami dla dzieci

UncleLion zachęca, by dziadkowie przyszli z wnukami, rodzice z dziećmi, dzieci z kolegami i koleżankami… Będzie to idealna okazja by spędzić wspólnie czas przy dobrej zabawie oraz szukać inspiracji do zabaw podczas zbliżających się wakacji.

Noc Planszówek w WSG w Bydgoszczy

 

Tej imprezy czytelnikom bloga chyba nie trzeba przedstawiać. Aula Wyższej Szkoły Gospodarki zostanie otwarta dla miłośników planszówek wszelkiej maści. W wypożyczalni znajdą się imprezowe, logiczne,
strategiczne, ekonomiczne, przygodowe, zręcznościowe… Bilety do nabycia w sklepie z grami planszowymi Pegaz (ul.Pod Blankami 6a) lub bezpośrednio przed imprezą. Więcej informacji: link

25 ngp

Eliminacje do Mistrzostw Polski gry Wsiąść do Pociągu: Europa

Wydarzenie, które choć jest częścią Nocy Planszówek to warto zapowiedzieć je osobno. W sobotni wieczór odbędą się w Bydgoszczy eliminacje do Mistrzostw Polski w Wsiąć do Pociągu: Europa. Jest to jeden z tych tytułów, przy którym świetnie się bawią zarówno początkujący gracze, jak i ci, którzy ograli już dziesiątki różnych tytułów. Więcej o mistrzostwach można przeczytać na stronie wydawnictwa rebel (link).

Z całą pewnością Bydgoszczanie nie będą mogli narzekać na nudę w najbliższy weekend. UncleLion zaprasza graczy z grodu nad Brdą oraz innych miast na Weekend z grami planszowymi w Bydgoszczy!