Epic Spell Wars of the Battle Wizards: Duel at Mt. Skullzfyre

0
Sruuuuut-Booom-Kazooom! Wzyyyt-Śmig-Zgrzyyyt! To pojedynek szalonych czarnoksiężników o facjatach łudząco podobnych do gości z Pory na Przygodę, co naprzeciw siebie stają by wyłącznie wybić przeciwników w magicznym tańcu śmierci, gdzie nie ma litości ale za to jest ubaw po pachy, gdy tworzy się kolejne zaklęcia.

Jakiś już czas temu wydawnictwo Cryptozoic Enetertainment wdrapało się na jedną z wyższych pozycji w moim sekretnym ranking pod nazwą najlepsi wydawcy karcianek i raczej zagości tam na dłużej. Epic Spell Wars of the Battle Wizards: Duel at Mt. Skullzfyre, czyli konfrontacyjna imprezowa gra karciana w której naszym celem jest posłanie pozostałych graczy do piachu na wieczny odpoczynek właśnie zawinęła do mej przystani i ma spore szanse aby zamieszać wśród moich ulubionych karcianek.

Absurdalny, prześmiewczy klimat świata fantasy wyciekający z kart i martwi czarodzieje, co leżąc w grobie łapią dodatkowe bonusy na kolejne epickie starcie w następnej rundzie. Całość przeznaczona od 2 do 6 graczy, a teoretycznie na wybicie przeciwników przy stole wystarczy nam 30 minut. Tu nie może być nudno, a świat można pokochać za same szalone grafiki. Jak jednak sprawdza się ten pojedynek w praktyce dowiecie się za jakiś czas, a teraz możecie zarzucić oko na to co w pudle znajdziecie. Czołem!