Nowa marka w świecie RPG

0

Mamy dla Was oficjalną informację o nowej polskiej marce w świecie gier rpg – Fajne RPG. Twórcy nowej marki są bardzo dobrze znani w świecie fanów klasycznego rpg, a skład wydawców kryjących się pod marką jest tak silny, że można śmiało napisać, że mamy do czynienia ze swoistą Drużyną Pierścienia  ale oddajmy już głos dla samych twórców marki 😉

Oficjalnie wystartowała marka Fajne RPG, założona prze Michała ‘Puszona’ Stachyrę’, Jacka ‘Darkena’ Gołębiowskiego i Piotra ‘Ramela’ Korysia, znanych na polskim (i nie tylko) rynku wydawców gier fabularnych.

Celem marki jest wspólne tworzenie i wydawanie solidnych gier fabularnych oraz produktów powiązanych, jak fabularne gry karciane. Pod logiem ukazywać się będą produkty Kuźni Gier, wydawnictwa Gramel i Gindie, m.in. linie Wolsunga, Savage Worlds czy Opowieści z…, a w przyszłości i inne, w tym produkty autorskie.

Ale samo wydawanie i dystrybucja to nie wszystko – Fajne RPG już w tej chwili zrzesza wiele osób związanych z grami fabularnymi w Polsce. Będzie można z Fajnymi RPG-ami zagrać, poprowadzić prelekcję czy urzeczywistnić kreatywny projekt.

Więcej informacji na fanpage’u, oficjalnej stronie i kanale YT Fajnych RPG