Zapowiedź: 28 Noc Planszówek w Bydgoszczy. 18 stycznia

0

Wiadomość dla wszystkich miłośników z Bydgoszczy i okolic (także tych dalszych): 18 stycznia odbędzie się dwudziesta ósma edycja Nocy Planszówek organizowana przez Centrum Gier Pegaz! Start imprezy o godzinie 19:00 w auli Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (ul. Kopernika 1).

Dla przypomnienia. Noc Planszówek to nie tylko impreza dla „geeków”. Przyjść może każdy: jeżeli dawno nie miałeś styczności z grami – znajdą się osoby, które wprowadzą Cię na nowo w świat planszówek. Wypożyczalnia w której znajduje się ponad 150 tytułów, zapewnia różnorodność rozrywki. Podczas imprezy będzie możliwość wygrania gier, wzięcia udziału w turniejach. Tytułami turniejowymi podczas tej edycji będą gry: 7 Cudów i Jungle Speed Safarii.

28NGP

Dodatkowo przedstawiciel Wydawnictwa Rebel, Paweł Kurnatowski, będzie prowadził pokazy gier. M.in.: Wikingów, Mount Everest i Jungle Speed Safari.

Bilety na Noc Planszówek można nabyć w cenie 15 złotych w Centrum Gier Pegaz (ul. Pod Blankami 6) oraz na miejscu przed imprezą. Więcej informacji: link

28 Noc Planszówek:
Data: 18 stycznia 2014
Miejsce: ul. Kopernika 1, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Godzina: 19:00-2:30

Przystanek Planszówka poleca!